طراحی سایت
خدمات الکترونیک

 

 
 
 
 
 

 

اخبار واحد
اخبار واحد اطلاع رسانی پزشکی و شبکه پژوهش
21
بدافزار در پشتی (Back Door) را جدی بگیریم! (قسمت سوم)
چکیده:  همانگونه که از نام آن معلوم است یک راه نفوذ پیش بینی نشده برای ورود غیر مجاز ایجاد می‌کنند. درپشتی نوعی بدافزار است که به ظاهر برنامه ایی ساده و سالم است ولی در شرایطی خاص زمینه ورود و دسترسی مهاجمین به داده‌های سیستمی که روی آن نصب شده است را مهیا می‌کند. ادامه »
11
ویروس چیست و چگونه از آلوده شدن به آن پیشگیری کنیم؟ (قسمت دوم)
چکیده:  در این گزارش بصورت دقیق‌تر شما را با هر کدام از انواع بدافزارها آشنا می‌کنیم و در ادامه به نحوه شیوع آنها و جلوگیری از آلوده شدن سیستم عامل رایانه‌مان به آنها را فرا می‌گیریم. ادامه »
10
Malware یا بدافزار دقیقاً چیست و چگونه از آن پیشگیری کنیم؟ (قسمت اول)
چکیده:  فضای مجازی گستردگی فراوانی پیدا کرده همانگونه که در مکان‌های شلوغ مراقب اموال خود هستید لازم است که در محیط اینترنت و رایانه امنیت خود را نیز حفظ کنید. ادامه »
19
خطر در کمین اطلاعات شخصی شما / راه‌های مقابله با ویروس‌ها و بدافزارها چیست؟
چکیده:   برای مقابله با برنامه های مخرب و ویروس ها داشتن اطلاعات کافی در مورد آن ها بسیار مهم است، در این گزارش شما با برنامه های مخرب و ضد ویروس های قدرتمند آشنا خواهید شد و در تنها می توانید آنتی ویروس های محبوب را دانلود کنید. ادامه »
09
چکیده:  در این جلسه در تاریخ 93/2/9 برگزار گردید و معاون محترم تحقیقات رهنمودهای لازم را برای پیشبرد کارها ارائه نمودند و در ادامه کلیه ی پرسنل اداره اطلاع رسانی پزشکی و شبکه ی پژوهش به ارائه گزارش کاری خود پرداختند. 
09
چکیده:  این جلسه در تاریخ 1393/2/3 در سالن اجتماعات معاونت غذا و داور با حضور تمام کارشناسان IT دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و در آن مهندس رئیسی مسئول واحد فناوری اطلاعات دانشگاه، اهداف این حوزه را در سال 93 بیان کردند و در ادامه مشکلات کارشناسان را در حوزه مربوطه خود بررسی کردند.
صفحه 3 از 7ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  بعدی   انتها   
جستجو