طراحی سایت
خدمات الکترونیک

 

 
 
 
 
 

 

اخبار واحد
اخبار واحد اطلاع رسانی پزشکی و شبکه پژوهش

(آرشیو نویسنده msh)

09
چکیده:  این جلسه در تاریخ 1393/2/2 در سالن مرکز توسعه آموزش پزشکی برگزار شد و در این جلسه ... ادامه »
25
چکیده:  این سیستم که قبلا به صورت آزمایشی در بعضی قسمت های دانشگاه راه اندازی شده بود از تاریخ 1392/12/27 به صورت کلی راه اندازی گردید و از این پس تمام دانشجویان،کارمندان و اعضای هیئت علمی باید با استفاده از نام کاربری و پسورد خود به شبکه دانشگاه وصل شوند و از اینترنت ددانشگاه استفاده نمایند.
07
چکیده: در این جلسه که در تاریخ 3/9/92ساعت 10برگزار گردید، کلیه ی پرسنل اداره اطلاع رسانی پزشکی و شبکه ی پژوهش به ارائه گزارش کاری خود پرداختند و معاون محترم تحقیقات رهنمودهای لازم را برای پیشبرد کارها ارائه نمودند.
26
راه اندازی سیستم  hotspot در اینترنت وایرلس دانشگاه
چکیده: برای افزایش امنیت و اعمال کنترل کیفیت اینترنت دانشگاه سیستم hotspot راه اندازی شده است که هم اکنون دانشجویان خوابگاه کوثر و قسمت هایی از دانشگاه از این سیستم استفاده می کنند.  
20
چکیده: در این جلسه که در تاریخ 20/8/92ساعت 9 برگزار گردید. کلیه ی پرسنل اداره اطلاع رسانی پزشکی و شبکه ی پژوهش به ارائه گزارش کاری خود پرداختند. و معاون محترم تحقیقات رهنمودهای لازم را برای پیشبرد کارها ارائه نمودند.
20
چکیده: مجله تمام انگلیسی Journal of Basic Research in Medical Sciences با آدرس http://www.jbrms.medilam.ac.ir راه اندازی شد
صفحه 4 از 7ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  بعدی   انتها   
جستجو